A je to tady! Ladíme poslední detaily před prvním kolem dalšího ročníku Moravskoslezského Gekona. Letošní rok jsme o další zastávku větší a tím pádem se nabízí i více závodního vyžití pro naši lezeckou mládež. Aktualizovaná pravidla najdete ZDE.

Vzhledem k faktu, že jsme se rozrostli o další kolo a bohužel prostory lezecké stěny ve Frýdku-Místku nejsou rozšiřovány, bude v tomto kole i nadále místo pouze pro 50 registrovaných závodníků. Čili po odečtu 40ti registrovaných organizujících týmů zbývá POUZE 10 míst pro registraci veřejnosti. Bohužel s tímto faktem nemůžeme nic udělat, a tak alespoň přejeme štěstí k rychlé registraci.

Své favority můžete registrovat na TOMTO ODKAZE.

Frýdecko-Místecké kolo se uskuteční 6.2.2016 na Horolezecké stěně FM, na ulici Pionýrů 2069 ve Frýdku-Místku.

Závodníci se mohou prezentovat od 8:30 hodin, kdy proběhne i zaplacení startovného. Samotný závod odstartuje v 9:00.

Napsat komentář