Je to téměř týden, co nám odstartoval 2. ročník Moravskoslezského Gekona.

Opět se začínalo ve Frýdku-Místku a doufáme, že s dalším ročníkem se organizace zase posunula o kousek dále a vy, závodníci a rodiče, jste si mohli užít den strávený sportovními výkony a povzbuzováním.

Celou fotografii z tohoto kola si můžete prohlédnout  ZDE.

Oproti loňskému ročníku Moravskoslezského Gekona jsme neměli mnoho závodníků v kategorii Juniorů. Doufáme, že v dalších kolech s větší kapacitou se tato kategorie rozroste a účastníci z prvního kola budou mít větší motivaci k tréningu a závodům. Výsledky z prvního kola najdete TADY.

Pokud chcete a máte nějaké komentáře k proběhlému kolu, můžete nám je napsat na email jakub.larysz@email.cz nebo magda.jancikova@seznam.cz.

P.S. Už nyní si můžete poznačit datum a pár prvních informací k opavskému kolu

Napsat komentář