Ani jsme se nenadáli a už se blíží další kolo Moravskoslezského Gekona. Nejprve by se však hodilo zhodnotit proběhlé opavské kolo. Jak opavskou zastávku viděla hlavní organizátorka Magda Jančíková?

Děti byly fakt super… Buď stavíme lehké cesty, nebo jsou fakt dobré. 🙂 Hlavně nejmladší holky byly stále vyrovnané, skoro všechny šly do superfinále!!! 😀
Akorát nám chybí závodníci v nejstarší kategorii. Ale to je možná tím, že dnes byly závody i ve Vsetíně. 🙁

Takže juniorky a junioři, přijďte si zazávodit! A jak celé kolo dopadlo? Výsledky najdete ZDE.

Na co se můžete těšit dále? V sobotu 9.4.2016 vás poprvé bude hostit Horolezecký klub Gymnázia Orlová, který se k celému projektu Moravskoslezského Gekona přidal v letošním ročníku. Pro toto kolo máme opět dostupných 20 míst veřejnosti, proto prosím buďte připraveni bojovat o své místa ve startovní listině.

Odkaz na registrace veřejnosti bude zveřejněna v článku v kategorii Novinky z Gekona. Registrace bude otevřena po půlnoci z neděle na pondělí, 4.4.2016 v 00:00, kde budou také zveřejněny bližší detaily k závodnímu víkendu.

Zůstaňte s námi, a byrzy hodně štěstí při registraci!
Tým Moravskoslezského Gekona

Napsat komentář