V sobotu 11.3.2017 se uskutečnilo 2. kolo MSG. Závodníků dorazilo 56, za což jsme moc rádi a konečně byly naplněny všechny, i ty nejstarší kategorie, kde účast bývá již tradičně menší. Nejpočetnější kategorií byla dívčí kategorie 11 – 14 let, kde bylo registrováno 18 závodnic. Borci z juniorské kategorie kluků si po domluvě přidali i třetí kvalifikační cestu (ve výsledcích je proto označena šedě). Kromě juniorských kategorií bylo zapotřebí výsledky rozhodovat až v super finálových cestách, kde se také měřil čas. Pro stavěče je to ponaučení, že se nemají bát přitvrdit. Závodníci předvedli vážně skvělé lezecké výkony a všichni vytvořili úžasnou atmosféru, kde se povzbuzovalo, fandilo a hecovalo. Moc gratulujeme všem výhercům a těšíme se na viděnou ve 3. kole, které proběhne 8.4. v Orlové.
Kompletní výsledky k nahlédnutí zde:

Napsat komentář