Ahoj všem,

jako každý rok, tak i letos bude probíhat seriál závodů pod názvem MORAVSKOSLEZSKÝ GEKON. První kolo těchto závodu pro začínající mládež bude probíhat v Opavě na Masarykové střední škole zemědělské. Vzhledem k tomu, že prostory, které jsou zde využívány pro lezení, mají omezenou kapacitu, jsme nuceni omezit počet závodníku na 70. Je nám to moc líto, ale bohužel s tím nejsme schopni nic udělat. Dále také nejsme schopni zajistit občerstvení, ve školním bufetu a proto Vás prosíme, dovezte si vše, co budete potřebovat sebou. Předregistrace do závodu bude spuštěna zde od 5.3.2020.

Závody jsou určeny pro děti, které s lezením začaly nebo již nějakou dobu lezou, ale jen v kroužcích, proto bych chtěla moc poprosit, přivezte pouze děti, které do této kategorie spadají. Pro závodní děti jsou určené závody ČP nebo Open závody kategorie A.

Na všechny se moc těšíme a budeme rádi, když přijedete a společně si zalezete.

Protože: „Není důležité vyhrát, ale zalézt si.“