příjmení jméno oddíl kategorie 1.c 2.c 3.c 4.c celk. umístění
Kategorie U8 dívky  
Kateřina Havránková SVČ Rýmařov U8 dívky 12+ 9 9+ 31 1
Anna Skopalová SVČ Rýmařov U8 dívky 4 5 2 11 2
Lilian Valová SVČ Rýmařov U8 dívky 1+ 2 4 7+ 3
Kategorie U8 kluci  
Strnad Matěj Aspv soš Šumperk U8 chlapci 15 15 10 40 1
Macháček Ondřej Lezci Zábřeh U8 chlapci 15 13+ 10 38 2
Kategorie U10 dívky  
Nováčková Laura HOROLEZCI Jeseník U10 dívky 16 16 14+ 46+ 1
Fajtová Amálie Šumperk U10 dívky 13 16 14+ 43+ 2
Valová Adéla SVČ Rýmařov U10 dívky 13 16 11 40 3
Fajtová Kristýna Šumperk U10 dívky 12+ 16 9+ 38 4
Krátká Karolína Lezci Zábřeh U10 dívky 13+ 16 5 34+ 5
Pánková Meda SVČ Rýmařov U10 dívky 4 16 10 30 6
Brenkusová Štěpánka SVČ Rýmařov U10 dívky 7 10 4 21 7
Malíková Barbora SVČ Rýmařov U10 dívky 0 6+ 4 10 8
Skopalová Marie SVČ Rýmařov U10 dívky 2+ 3 2 7 9
Kategorie U10 kluci  
Kriegler Vincent Lezci Zábřeh U10 chlapci 16 13 15 44 1
Martinka Viktor SVČ Rýmařov U10 chlapci 16 13 11+ 40+ 2
Dostálík Antonín Horský Klub Frýdek-Místek U10 chlapci 5 7 4 16 3
Srovnal Jakub Lezci Zábřeh U10 chlapci 6 3+ 4 13+ 4
Kategorie U12 dívky  
Valová Barbora SVČ Rýmařov U12 dívky 11 15 12 13+ 51+ 1
Vaštíková Amálie SVČ Rýmařov U12 dívky 11 15 12 2 41 2
Ježová Beata HOROLEZCI Jeseník U12 dívky 11+ 11+ 12 35 3
Migalová Gréta HOROLEZCI Jeseník U12 dívky 6 15 11 32 4
Svatoňová Monika SVČ Rýmařov U12 dívky 11 9 11+ 31+ 5
Prokopová Jasmína Lota HOROLEZCI Jeseník U12 dívky 6 8+ 7+ 22 6
Filipová Stella SVČ Rýmařov U12 dívky 7 9 3 19 7
Trličíková Natálie SVČ Rýmařov U12 dívky 3 4 4 11 8
Kategorie U12 kluci  
Peterek Jeremiáš SVČ Rýmařov U12 chlapci 15 11+ 15 41 1
Navrátil Jindřich Lezci Zábřeh U12 chlapci 15 11+ 12 38 2
Kubánek Václav HOROLEZCI Jeseník U12 chlapci 14 6+ 11 31 3
Kupilík Vendelín Lezci Zábřeh U12 chlapci 9 4+ 7+ 21 4
Karásek Jakub Horský Klub Frýdek-Místek U12 chlapci 5 4 7 16 5
Lysáček Šimon SVČ Rýmařov U12 chlapci 5 4 3+ 12+ 6
Kategorie U14 dívky  
Běčáková Erika Horský Klub Frýdek-Místek U14 dívky 15 3 8+ 26+ 1
Moškořová Adéla Horský Klub Frýdek-Místek U14 dívky 9 3 8+ 20+ 2
Macháčková Karolína Lezci Zábřeh U14 dívky 8 3+ 5 16+ 3
Holečková Kateřina HK Lanškroun U14 dívky 2+ 3 5+ 11 4
Kategorie U14 kluci  
Peterek Tadeáš SVČ Rýmařov U14 chlapci 11 9 15 12 47 1
Čech Václav Zábřeh U14 chlapci 11 4 15 9 39 2
Staufčík Antonín Horský Klub Frýdek-Místek U14 chlapci 11 4 15 8 38 3
Pánek Felix SVČ Rýmařov U14 chlapci 4 4 2 8 18 4
Kategorie U16 kluci  
Chmel Matěj Horský Klub Frýdek-Místek U16 chlapci 15 8+ 10 33+ 1
Pánek Jáchym SVČ Rýmařov U16 chlapci 8+ 5 1+ 14+ 2