Propozice Rýmařov

Propozice Rýmařov

Datum konání: Bude upřesněno

Registrace závodníků:  8:15 

Začátek závodu: 9:00

Kategorie:
A: ročníky 2014 a mladší
B: ročníky 2012 – 2013
C: ročníky 2010 – 2011
D: ročníky 2008 – 2009
E: ročníky 2006 – 2007
F: ročníky 2004 – 2005

Startovné: 60 Kč / závodník

Počet účastníků: pro rok 2020 není omezen

Adresa: Středisko volného času Rýmařov, Okružní 10, Rýmařov, 795 01

Kontakt: Jakub Vala – grafika.svc@seznam.cz

Sponzoři a  partneři závodu:

 

 

 

 

 

 

Výsledky Ostrava 2018

 

Holky 7-10 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Anička Lichá 9 10 31 50/1 26 1
Andrea Maštalířová F-M 9 10 31 50/1 19+ 2
Viktorka Lesniaková Beskyd Karviná 9 10 31 50/1 15+ 3
Karolína Pavlová 9 10 31 50/1 8 4
Erika Bečáková F-M 9 7+ 31 47+/6 8 5
Rozárka Rybářová 8 6 31 45/7 7 6
Eva Řepková Korcle Ostrava 8 10 31 49/5 5 7
Eliška Kastnerová 6 5 14 25/8 2 8
Michaela Maštalířová F-M 4 2 7 13/9 2 9
Kluci 7-10 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Matouš Morávek Beskyd Karviná 9 10 31 50/1 26/1:45 1
Oliver Beer Korcle Ostrava 9 10 31 50/1 26/2:15 2
Daniel Götze Gym. Orlová 9 10 31 50/1 26/3:56 3
Váslav Šindel HO Baník Karviná 9 10 31 50/1 26/3:59 4
Jan Svrček Gym. Orlová 7 6 31 44/7 26/4:20 5
Tobias Neuwirth HK Frenštát 9 10 31 50/1 16/2:11 6
Albert Genda Korcle Ostrava 9 10 31 50/1 13/1:56 7
Ondřej Klimeš Korcle Ostrava 7+ 4 13 24+/10 9/3:25 8
Vojta Řepka Korcle Ostrava 8 8+ 14 30+/8 8+/4:30 9
Ondra Moravec 6 7+ 12 25+/9 4+/5:00 10
Dívky 11-14 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Amálie Zapletalová HKAO 6+ 6+ 21 34/3 26/2:19:09 1
Hana Hubáčová F-M 6+ 4 21 31+/6 26/1:32:10 2
Eva Svrčková Gym. Orlová 8 6 21 35/1 25+/3:05:70 3
Klaudie Škrobálková Korcle Ostrava 6+ 6 21 33+/4 25+/3:10:90 4
Amálie Andršová SVČ Rýmařov 8 6 21 35/1 24/1:56:71 5
Lilla Lojková 2 5 21 28/7 24 6
Bára Piechoviczová Korcle Ostrava 6+ 4+ 21 32/5 8+/1:30:29 7
Dorotka Rybářová 2+ 4 21 27+/8 4/0:47:08 8
Marie Janovská HKAO 2 4 21 43370 9
Kateřina Malá SVČ Rýmařov 2 4 21 43370 9
Anna Pierníková HKAO 1+ 4 21 26+/10 10
Máša Cisovská Korcle Ostrava 1+ 4 21 26+/10 10
Tereza Liszková Baník Karviná 1+ 3+ 21 26/12 12
Lucie Lazarčíková Gym. Orlová 2 4 13 13/13 13
Natálie Havlíková 2 3 13 18/14 14
Vladimíra Černínová SVČ Rýmařov 2 3+ 9 14+/15 15
Vendula Ambrožová SVČ Rýmařov 1+ 4 9 14+/15 15
Kluci 11-14 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Vojta Tomek Korcle Ostrava 8 8 21 37/1 26/1:30:31 1
Vojta Morávek Beskyd Karviná 8 6+ 21 35+/2 26/2:05:75 2
Josef Šindel Baník Karviná 8 6 21 35/3 26/2:00:43 3
Adam Nikolov SVČ Rymařov 8 5+ 21 34+/4 26/1:41:83 4
Filip Zlámal HC Ostrava 6 6 21 33/7 26/3:01:48 5
Marián Wantulok Beskyd Karviná 6+ 6+ 21 34/5 25+/1:50:98 6
Jan Síkora Gym. Orlová 6 4 21 31/8 12+/1:43:85 7
Marek Hladký SVČ Rymařov 8 4+ 21 33+/6 4+/00:18:90 8
Jan Neuwirth HK Frenštát 6 5+ 18+ 30/9 9
Matěj Fryblík SVČ Rymařov 6 4 18 28/10 10
Jan Marušák HKAO 5+ 3+ 13 22/11 11
Marek Klimeš Korcle Ostrava 5+ 3 9+ 18/12 12
Juniorky 15-18 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Kristína Heryanová F-M 2+ 1+ 26 30/1 10+ 1
Kamila Janošcová F-M 2 1+ 26 29+/2 10+ 2
Veronika Musálková F-M 2 1+ 25+ 29/3 5+ 3
Junioři 15-18 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Adam Dokoupil F-M 2+ 7 9+ 35+/2 15+ 1
Prokop Závorka HKAO 4+ 7 11+ 37+/1 10+ 2
Marek Schwan HKAO 2 7 9 34+/5 10+ 3
Jonáš Koziorek F-M 2 7 9 33/6 7+ 4
Diviš Síkora HKAO 2 7 9 35/4 7 5
Vladimír Kolář HKAO 2+ 7 9+ 35+/2 5+ 6

Propozice Frýdek Místek

Propozice – Frýdek Místek

Datum konání: ZRUŠENO

Registrace závodníků:   8:30 (  online registrace pro veřejnost bude spuštěna v týdnu před závodem )

Začátek závodu:  9:00

Startovné:  60 Kč / závodník

Počet účastníků:   60

Adresa: Pionýrů 2069, Frýdek-Místek, 73801

Frýdek Místek

Kontakt:

Lokální partneři závodu:

 

Propozice Ostrava

Ostrava Tenton Blok – propozice budou ještě upřesněny

Datum konání:   Červen 2020, Sobota

Místo konání: Ostrava Tendon Blok

Registrace závodníků:  9:00 do 10:00

Začátek závodu:  10:00

Počet účastníků:  není omezen

Startovné: 80 Kč / závodník



Organizátor
ČESKÝ HOROLEZECKÝ SVAZ
Závod je součástí OPEN závodů ČHS – https://www.horosvaz.cz/open-zavody/

Pořadatel
BLOK CENTRUM, z.s.
Rockpoint, Lanex, Nutrend

Základní informace
Závod je určen pro děti, které mají jen málo zkušeností se závoděním a v podstatě s ním teprve
začínají. Je určen pro děti z místních a regionálních lezeckých oddílů- evidovaných členů ČHS,
které se závodů Českého poháru ( které se zpravidla konají ve vzdálenějších destinacích a
závodní cesty jsou vysoko nad jejich výkonností) neúčastní a nemají tak možnost nasbírat
cenné zkušenosti.
Moravskoslezský Gekon je kombinací obtížnosti a boulderingu, kdy závodníci lezou jednu
kvalifikační cestu na laně a 2 bouldery. Ve finále už lezou jen jednu cestu s lanem.

Kategorie
Závodníci jsou rozděleni v kategoriích dívky/ chlapci U10, U12 a U14 (ročníky podle ČHS pro
rok 2019)
U10 ročník 2010 a mladší (děti do 9 let včetně)
U12 ročníky 2009-2008 (10-11 let)
U14 ročníky 2007 – 2006 (12 – 13 let)
U16 ročníky 2005-2004 (14 – 15 let)

Přihlašování
Počet závodníků není omezen, předregistrace nebude probíhat. Účastníci se mohou registrovat
až v den konání závodu.

Kvalifikace
1 cesta FLASH stylem, kategorie U10,U12 Top Rope (s vrchním lanem), kategoriu U14 lead
(na 1 konci lana)
2 bouldry FLASH stylem

Finále
(do finále postupuje 8 závodníků v každé kategorii)
1 cesta OS stylem, kategorie U10, U12 Top Rope (s vrchním lanem), kategoriu U14 lead (na 1
konci lana)

Harmonogram
9:00 – 10:00 Prezentace
10:00 – 13:00 Kvalifikace – všechny kategorie najednou
14:00 FINÁLE – všechny kategorie najednou
15:00-16:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ + předání cen

Pravidla
Moravskoslezký Gekon je závodem B kategorie a probíhá podle vlastních pravidel pořadatele.
Vyhodnocují se 3 nejlepší závodníci a závodnice každé kategorie .

Ostatní
Souhlas závodníků:
„Závodník registrací a účastí v závodě výslovně souhlasí s tím, aby ČHS, Pořadatel nebo jeho smluvní
partner pořizoval v souvislosti se závodem fotografie, audio nebo video záznamy závodníka, a tyto dále
bezplatně využíval zejména jejich rozmnožováním, rozšiřováním nebo zveřejňováním“.
Souhlas diváků:
„Každá osoba vstupující do prostoru sportoviště a prostorů se sportovištěm souvisejících souhlasí s tím,
aby ČHS, Pořadatel jeho smluvní partner pořizoval v souvislosti se závodem či jinou probíhající akcí
její fotografie, audio nebo video záznamy, a tyto dále bezplatně využíval zejména jejich
rozmnožováním, rozšiřováním nebo zveřejňováním“.

Kontakt: BLOK CENTRUM,z.s., info@blokcemtrum.cz, +420 724912608

Kalendář ostatní závody

termín typ akce výsledky článek
  7.1. 2017 MPM 1. Příborský Pavuk, O, Příbor  výsledky
  4.2. 2017 MSG 1. Frýdek Místek, O  výsledky
11.2. 2017 MPM 2. Vsetín, O  výsledky
25.3. 2017 ČP U14 1. Olomouc, O  –
11.3. 2017 MSG 3. Opava, O  výsledky
  8.4. 2017 MSG 4. Orlová, O
22.4. 2017 ČP U14 2. Jeseník, O
20.5. 2017 MSG 4. Rýmařov, O
27.5. 2017 MPM 3. Olomouc-Flash Wall, O
17.6. 2017 MČR U14 3. Brno – Rajče
červen 2017 MSG 5. Ostrava, O
  9.9. 2017 MPM 4. Ostrava, O
16.9. 2017 MPM 5. Brno-Rajče, O
14.10. 2017 ČP U14 4. Ostrava – Tendon Hlubina
11.11. 2017 ČP U14 5.Trutnov
listopad 2017 ČP U14 6. Lanškroun – finále

Propozice Orlová

Propozice Orlová

Datum konání:   10.3.2018, Sobota

Registrace závodníků:  8:30 ( online registraci pro veřejnost bude spuštěna týden před závodem )

Začátek závodu: 9:00

Startovné: 60 Kč / závodník

Počet účastníků:  neomezeno

Adresa: Lezecká stěna v hale Gymnázia a Obchodní akademie, Orlová po, Masarykova třída 1313, Orlová-Lutyně, 73514

Kontakt:

Lokální partneři závodu:

 

Propozice Opava

Propozice Opava

Pořadatelé: HK ATLAS OPAVA z.s.

Organizátor: Český horolezecký svaz

Místo: Malá tělocvična – Masarykovy střední školy zemědělské a Vyšší odborné školy, Opava Purkyňova 12, 746 01

Termín: neděle 29. března 2020

Časový plán:
8.00 – 8.45 prezentace
8.45 základní informace, vysvětlení pravidel
9.00 zahájení soutěže
ukončení soutěže – dle počtu přihlášených (kapacita závodu je 70 přihlášených v předregistraci, která bude spuštěna 5.3.2020 na oficiálních stránkách www.msgekon.cz)

Cílová skupina: závod je určen pro děti a mládež (začínající i pokročilí lezci, závod není určen pro děti umisťující se na ČP do 5 místa)

Kategorie: chlapci a dívky samostatně

  • „E“ 2010 – 2011
  • „D“ 2008 – 2009
  • „C“ 2006 – 2007
  • „B“ 2004 – 2005
  • „A“ 2002 – 2003

Informace: Adéla Zapletalová, tel. 603 496 382, e-mail: adela.zapletalova@centrum.cz

Startovné: 100,- Kč

Pravidla: soutěží se v lezení na obtížnost, všechny kategorie lezou s horním jištěním

Stavěč: Martin Horňák

Různé: vybavení sedací úvazek, lezečky, boty do tělocvičny

„Závodník registrací a účastí v závodě výslovně souhlasí s tím, aby ČHS, Pořadatel nebo jeho smluvní partner pořizoval v souvislosti se závodem fotografie, audio nebo video záznamy závodníka, a tyto dále bezplatně využíval zejména jejich rozmnožováním, rozšiřováním nebo zveřejňováním“.

„Každá osoba vstupující do prostoru sportoviště a prostorů se sportovištěm souvisejících souhlasí s tím, aby ČHS, Pořadatel nebo jeho smluvní partner pořizoval v souvislosti se závodem či jinou probíhající akcí její fotografie, audio nebo video záznamy, a tyto dále bezplatně využíval zejména jejich rozmnožováním, rozšiřováním nebo zveřejňováním“.

Lokální partneři závodu:
Moravskoslezský kraj,  statutární město Opava, ČHS, Tendon, 
Zebra sport,