Celkové výsledky 2018

Holky 7-10 let
pořadí jméno oddíl Opava Orlová Rýmařov Ostrava
1 Viktorka Lesniaková Beskyd Karviná 1 1 3 3
2 Erika Běčáková F-M 2 3 6 5
2 Andrea Maštalířová F-M 6 2 2
3 Karolína Pavlová Gym. Orlová 2 5 4
5 Evička Řepková Korcle Ostrava 4 8 4 7
6 Lada Rutarová Gym. Orlová 3 5 8
7 Adéla Vaňková Horolezci Jeseník 1
7 Anička Lichá 1
9 Natálie Fabiszová Beskyd Karviná 4
10 Lucie Sýkorová stenaspk.cz 6
10 Rozárka Rybářová 6
12 Nela Ploszková Gym. Orlová 7
13 Eliška Kastnerová 8
14 Tereza Gromnicová Korcle Ostrava 9
14 Michaela Maštalířová F-M 9
16 Kristýna Kolková Gym. Orlová 10
17 Karolína Ryšavá F-M 11
Kluci 7-10 let
pořadí jméno oddíl Opava Orlová Rýmařov Ostrava
1 Matouš Morávek Beskyd Karviná 1 5 1 1
2 Daniel Götze Gym. Orlová 2 4 3
3 Adam Cibien Gym. Orlová 6 6 2
4 Jan Svrček Gym. Orlová 7 3 5
5 Vojta Řepka Korcle Ostrava 8 13 4 9
6 Oliver Beer Korcle Ostrava 5 2
7 Daniel Chmiel HC Ostrava 4 9
8 Ondřej Klimeš Korcle Ostrava 14 8
9 Václav Svoboda F – M 1
10 Filip Krupa PL 2
11 Gustav Fedorowski PL 3
11 Daniel Kolář Korcle Ostrava 3
13 Václav Šindel 4
14 Tobias Neuwirth HK Frenštát 6
15 Erik Bosetti PL 7
15 Albert Genda Korcle Ostrava 7
17 Jan Kalous Korcle Ostrava 8
18 Andrzej Folwarcyny Beskyd Karviná 9
19 Ondra Moravec 10
20 Matěj Chmel F – M 11
21 Daniel Kolek Gym. Orlová 12
22 Marko Pospíšil HC Ostrava 15
Dívky 11-14 let
pořadí jméno oddíl Opava Orlová Rýmařov Ostrava
1 Amálka Zapletalová HKAO 1 4 1
2 Hana Hubáčová F-M 3 5 2 2
3 Eva Svrčková Gym. Orlová 4 1 3
4 Amálie Andršová SVČ Rýmařov 5 2 5
5 Maruška Janovská HKAO 2 9 14 9
6 Barbora Piechowiczová Korcle Ostrava 8 6 7
7 Lucie Lazarčíková Gym. Orlová 18 3 8 13
8 Anče Pierníková HKAO 9 6 11 10
9 Kateřina Malá SVČ Rýmařov 11 11 7 9
10 Ema Čermáková F-M 13 7 15
11 Máša Cisovská Korcle Ostrava 17 9 10
12 Vendula Ambrožová SVČ Rýmařov 20 12 13 15
13 Vladimíra Černínová SVČ Rýmařov 16 14 18 15
14 Karolína Popovičová SVČ Rýmařov 19 15 16
15 Klaudie Škrobálková Korcle Ostrava 12 4
16 Teri Mlčochová HKAO 6 11
16 Miriam Kolářová Korcle Ostrava/F – M 15 4
18 Tereza Liszková Baník Karviná 14 12
19 Adéla Rudolová Beskyd Karviná 20 18
20 Marie Kuchařová F-M 1
21 Barbora Vaňková Horolezci Jeseník 3
22 Anna Sýkorová stenaspk.cz 5
23 Lilla Lojková 6
24 Jana Kubová GPB FM 7
25 Adriana Šoltýsková Korcle Ostrava 8
26 Dorotka Rybářová 8
27 Marie Herecová F-M 10
27 Veronika Švehlová SVČ Rýmařov 10
27 Jana Kutáčová Korcle Ostrava 10
30 Šárka Severová Korcle Ostrava 12
31 Natálie Havlíková 14
32 Daniela Nytrová F-M 16
33 Tereza Valčíková HC Ostrava 17
33 Anna Vincourková SVČ Rýmařov 17
35 Marie Kuchařová Tendon Hlubina Ostrava 18
35 Gabriela Větrovská Gym. Orlová 18
37 Anežka Pešatová HC Ostrava 21
Kluci 11-14 let
pořadí jméno oddíl Opava Orlová Rýmařov Ostrava
1 Vojta Morávek Beskyd Karviná 1 1 1 2
2 Vojtěch Tomek Korcle Ostrava 2 2 2 1
3 Marián Wantulok Beskyd Karviná 3 3 5 6
4 Adam Nikolov SVČ Rýmařov 4 13 3 4
5 Jan Sikora Gym. Orlová 5 6 11 7
6 Marek Hladký SVČ Rýmařov 8 9 6 8
7 Filip Zlámal HC Ostrava 11 7 5
8 Honza Marušák HKAO 6 12 11
9 Matěj Fryblík SVČ Rýmařov 10 11 10
10 Josef Herák Gym. Orlová 12 14 8
11 Tomáš Cieslik Beskyd Karviná 8 7
12 Adam Černoch HKAO 9 10
13 Marek Klimeš Korcle Ostrava 18 12
14 Josef Šindel HO Baník Karviná 3
15 Filip Byrka PL 4
15 Petr Šimčík Horolezci Jeseník 4
17 Stanislav Poliaňski PL 5
18 Adam Svoboda DružbaKids 7
19 Tomáš Blažek HKAO 9
19 Jan Neuwirth HK Frenštát 9
21 Mateuš Krupa PL 10
22 Jacek Folwarcyny Beskyd Karviná 12
23 Igor Samecki PL 14
24 Václav Kuchař Tendon Hlubina Ostrava 16
25 Jakub Kalous Tendon Hlubina Ostrava 17
26 Břetislav Hroch Gym. Orlová 19
27 Tadeáš Hlavica HC Ostrava 20
Juniorky 15-18 let
pořadí jméno oddíl Opava Orlová Rýmařov Ostrava
1 Kamila Janošcová GPB FM 1 3 1 2
2 Kristýna Heryánová F-M 1 5 1
3 Verča Musálková F-M 2 4 7 3
4 Amálie Stráníková Tendon Blok Ostrava 2 4
5 Anna Vroblová GPB FM 2
6 Johanka Vokálová Horolezci Jeseník 3
7 Natálie Bodnárová Horolezci Jeseník 6
Junioři 15-18 let
pořadí jméno oddíl Opava Orlová Rýmařov Ostrava
1 Adam Dokoupil GPB FM 1 1 1
2 Prokop Závorka HKAO 2 3 2 2
3 Diviš Sikora HKAO 3 4 4
4 Vláďa Kolář HKAO 4 7 5
5 Jonáš Kozioriek F – M 5 6 6
6 Marek Schwan HKAO 4 3
7 Petr Ošťádal Sedlnice/H.O.S. Studénka 6 3
8 Antonín Plšek GPB FM 1
9 Šimon Havránek Korcle Ostrava 2
10 Lukáš Pražma Gym. Orlová 5

Výsledky Ostrava 2018

 

Holky 7-10 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Anička Lichá 9 10 31 50/1 26 1
Andrea Maštalířová F-M 9 10 31 50/1 19+ 2
Viktorka Lesniaková Beskyd Karviná 9 10 31 50/1 15+ 3
Karolína Pavlová 9 10 31 50/1 8 4
Erika Bečáková F-M 9 7+ 31 47+/6 8 5
Rozárka Rybářová 8 6 31 45/7 7 6
Eva Řepková Korcle Ostrava 8 10 31 49/5 5 7
Eliška Kastnerová 6 5 14 25/8 2 8
Michaela Maštalířová F-M 4 2 7 13/9 2 9
Kluci 7-10 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Matouš Morávek Beskyd Karviná 9 10 31 50/1 26/1:45 1
Oliver Beer Korcle Ostrava 9 10 31 50/1 26/2:15 2
Daniel Götze Gym. Orlová 9 10 31 50/1 26/3:56 3
Váslav Šindel HO Baník Karviná 9 10 31 50/1 26/3:59 4
Jan Svrček Gym. Orlová 7 6 31 44/7 26/4:20 5
Tobias Neuwirth HK Frenštát 9 10 31 50/1 16/2:11 6
Albert Genda Korcle Ostrava 9 10 31 50/1 13/1:56 7
Ondřej Klimeš Korcle Ostrava 7+ 4 13 24+/10 9/3:25 8
Vojta Řepka Korcle Ostrava 8 8+ 14 30+/8 8+/4:30 9
Ondra Moravec 6 7+ 12 25+/9 4+/5:00 10
Dívky 11-14 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Amálie Zapletalová HKAO 6+ 6+ 21 34/3 26/2:19:09 1
Hana Hubáčová F-M 6+ 4 21 31+/6 26/1:32:10 2
Eva Svrčková Gym. Orlová 8 6 21 35/1 25+/3:05:70 3
Klaudie Škrobálková Korcle Ostrava 6+ 6 21 33+/4 25+/3:10:90 4
Amálie Andršová SVČ Rýmařov 8 6 21 35/1 24/1:56:71 5
Lilla Lojková 2 5 21 28/7 24 6
Bára Piechoviczová Korcle Ostrava 6+ 4+ 21 32/5 8+/1:30:29 7
Dorotka Rybářová 2+ 4 21 27+/8 4/0:47:08 8
Marie Janovská HKAO 2 4 21 43370 9
Kateřina Malá SVČ Rýmařov 2 4 21 43370 9
Anna Pierníková HKAO 1+ 4 21 26+/10 10
Máša Cisovská Korcle Ostrava 1+ 4 21 26+/10 10
Tereza Liszková Baník Karviná 1+ 3+ 21 26/12 12
Lucie Lazarčíková Gym. Orlová 2 4 13 13/13 13
Natálie Havlíková 2 3 13 18/14 14
Vladimíra Černínová SVČ Rýmařov 2 3+ 9 14+/15 15
Vendula Ambrožová SVČ Rýmařov 1+ 4 9 14+/15 15
Kluci 11-14 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Vojta Tomek Korcle Ostrava 8 8 21 37/1 26/1:30:31 1
Vojta Morávek Beskyd Karviná 8 6+ 21 35+/2 26/2:05:75 2
Josef Šindel Baník Karviná 8 6 21 35/3 26/2:00:43 3
Adam Nikolov SVČ Rymařov 8 5+ 21 34+/4 26/1:41:83 4
Filip Zlámal HC Ostrava 6 6 21 33/7 26/3:01:48 5
Marián Wantulok Beskyd Karviná 6+ 6+ 21 34/5 25+/1:50:98 6
Jan Síkora Gym. Orlová 6 4 21 31/8 12+/1:43:85 7
Marek Hladký SVČ Rymařov 8 4+ 21 33+/6 4+/00:18:90 8
Jan Neuwirth HK Frenštát 6 5+ 18+ 30/9 9
Matěj Fryblík SVČ Rymařov 6 4 18 28/10 10
Jan Marušák HKAO 5+ 3+ 13 22/11 11
Marek Klimeš Korcle Ostrava 5+ 3 9+ 18/12 12
Juniorky 15-18 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Kristína Heryanová F-M 2+ 1+ 26 30/1 10+ 1
Kamila Janošcová F-M 2 1+ 26 29+/2 10+ 2
Veronika Musálková F-M 2 1+ 25+ 29/3 5+ 3
Junioři 15-18 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Adam Dokoupil F-M 2+ 7 9+ 35+/2 15+ 1
Prokop Závorka HKAO 4+ 7 11+ 37+/1 10+ 2
Marek Schwan HKAO 2 7 9 34+/5 10+ 3
Jonáš Koziorek F-M 2 7 9 33/6 7+ 4
Diviš Síkora HKAO 2 7 9 35/4 7 5
Vladimír Kolář HKAO 2+ 7 9+ 35+/2 5+ 6
12