Opava 2019

MS Gekon Opava 11.5.2019    
Děvčata 7 – 10 let    
Pořadí příjmení jméno oddíl 1.kvalifikace 2.kvalifikace finále    
1. Maštalířová Andrea HK Frýdek-Místek TOP TOP TOP    
2. Rutarová Lada HK Gymnázium Orlová TOP 13 TOP    
3. Řepková Eva Korcle – Ostrava TOP 12+ TOP    
4. Klásková Johanka HK Atlas Opava TOP 9 TOP    
5. Plušková Klaudie HK Atlas Opava 7 9 6    
6. Maštalířová Michaela HK Frýdek-Místek 7 5 6    
   
Chlapci 7 – 10 let    
Pořadí příjmení jméno oddíl 1.kvalifikace 2.kvalifikace finále Super.f. čas
1. Folwarczny Andrzej HO Beskyd Karviná TOP TOP 7+ 7 1:13
2. Svrček Jan HK Gymnázium Orlová TOP TOP 7+ 7 1:47
3. Řepka Vojta Korcle – Ostrava 13 TOP 4+    
                 
Děvčata 11 – 14 let
Pořadí příjmení jméno oddíl 1.kvalifikace 2.kvalifikace finále superfinále  
1. Zapletalová Amálka HK Atlas Opava TOP TOP TOP 12+  
2. Svrčková Eva HK Gymnázium Orlová TOP TOP TOP 12  
3. Švehlová Veronika SVČ Rýmařov TOP 7+ TOP 8  
4. Malá  Kateřina  SVČ Rýmařov TOP 7+ TOP 6+  
5. Klásková Zuzka HK Atlas Opava TOP 7 TOP    
6. Piechowiczová Barbora Korcle – Ostrava TOP TOP 14    
7. Čermáková Ema HO 447 FM TOP TOP 14    
8. Lazarčíková Lucie HK Gymnázium Orlová TOP 7+ 13+    
9. Vincourková Anna SVČ Rýmařov TOP 7 8    
10. Plačková Hana HK Atlas Opava TOP 7 6+    
11. Černínová Vladimíra  SVČ Rýmařov TOP 6      
                 
Chlapci 11 – 14 let    
Pořadí příjmení jméno oddíl 1.kvalifikace 2.kvalifikace finále    
1. Blažek Tomáš HK Atlas Opava TOP TOP 11+    
2. Černoch Adam HK Atlas Opava 8+ TOP 10    
3. Chytil Tomáš HK Atlas Opava TOP 13 9+    
4. Hladký Marek SVČ Rýmařov 10+ TOP 9+    
5. Barusel František  SVČ Rýmařov 7+ 7 7    
6. Fryblík Matěj SVČ Rýmařov TOP 8+ 3    
7. Gotze Daniel HK Gymnázium Orlová 8+ 13 2    
                 
Juniorky 15 – 18 let    
Pořadí příjmení jméno oddíl 1.kvalifikace 2.kvalifikace finále    
1. Straníková Amálie Beskyd Karviná TOP 13+ TOP    
2. Pierníková Anče HK Atlas Opava 13+ 13+ 11+    
3. Musálková Veronika HK Frýdek-Místek 13+ 13 3+    
                 
Junioři 15 – 18 let    
Pořadí příjmení jméno oddíl 1.kvalifikace 2.kvalifikace finále    
1. Závorka Prokop HK Atlas Opava TOP TOP TOP    
2. Nikolov Adam SVČ Rýmařov 12+ 3+ 15+    
3. Kolář Vladimír HK Atlas Opava 12+ TOP 13+    
4. Kašpárek Dan HK Atlas Opava 11 TOP 13+    
5. Folwarczny Jacek HO Beskyd Karviná 3 3 9+  

Rýmařov 2019

1. kolo 6.4. Rýmařov – Středisko volného času
 
  Děvčata 7-10 let kv.1 kv.2 fin. s.fin.  
1 Vaňková Adéla Horolezci Jeseník top top top Top 27:82 1
2 Maštalířová Andrea HO 447 FM top top top Top, 28:75 2
3 Rutarová Lada HK Gymnázium Orlová top top top Top, 35:63 3
4 Řepková Eva Korcle – Ostrava top top top Top 1:17:66 4
5 Lesniaková Viktoria HO Beskyd Karviná top top top Top 2:05:82 5
6 Klásková Johanka HO Atlas Opava top 11 top 6
7 Ryplová Anička HO Atlas Opava top 11 13 7
8 Valová Barbora SVČ Rýmařov top top 6 8
9 Maštalířová Michaela HO 447 FM 12 7 9
10 Tajzichová Zuzana Korcle – Ostrava 8 10 10
11 Plušková Klaudie HO Atlas Opava 7 7 11
   
  Chlapci 7-10 let kv.1 kv.2 fin. s.fin.  
1 Richtr František HK Šumperk top top 11+ 1
2 Svrček Jan HK Gymnázium Orlová top top 10+ 2
3 Obručník Lukáš SVČ Rýmařov 11+ top 6 3
4 Řepka Vojta Korcle – Ostrava 11+ top 5 4
5 Česelka Daniel HO Beskyd Karviná 8 7 5 5
6 Wantulok Aron HO Beskyd Karviná 7 14 4 6
   
  Děvčata 11-14 let kv.1 kv.2 fin. s.fin.  
1 Kroupová Klára Horolezci Jeseník top 7 top 1
2 Vaňková Barbora Horolezci Jeseník top 7 8+ 9+ 1:04:02 2
3 Mičunková Natka Stěna SPK top 7 8+ 9+ 1:14:00 3
4 Švehlová Veronika SVČ Rýmařov top 7 8+ 5+ 0:51:35 4
5 Janovská Marie HO Atlas Opava top 6+ 8+ 5
6 Klásková Zuzka HO Atlas Opava top 6+ 8 6
7 Svrčková Eva HK Gymnázium Orlová top 6 8 7
8 Malá Kateřina SVČ Rýmařov top 7 7+ 8
9 Lazarčíková Lucie HK Gymnázium Orlová top 5+ 9
9 Vincourková Anna SVČ Rýmařov top 5+ 9
9 Rudolová Adéla HO Beskyd Karviná top 5+ 9
9 Piechowiczová Barbora Korcle – Ostrava top 5+ 9
10 Zapletalová Amálka HO Atlas Opava top 5 10
10 Cisovská Máša Korcle – Ostrava top 5 10
11 Havlíková Natálie SVČ Rýmařov top 4 11
11 Černínová Vladimíra SVČ Rýmařov top 4 11
11 Ambrožová Vendula SVČ Rýmařov top 4 11
12 Konštacká Andrea SVČ Rýmařov top 2+ 12
   
  Chlapci 11-14 let kv.1 kv.2 fin. s.fin.  
1 Hladký Marek SVČ Rýmařov top top top 1
2 Vojtěch Morávek HO Beskyd Karviná 8+ top top 2
3 Šimčík Petr Horolezci Jeseník 7 top top 3
4 Wantulok Marian HO Beskyd Karviná 7 top 9+ 4
5 Blažek Tomáš HO Atlas Opava 5 top 8+ 5
6 Lapčík Michal Horolezci Jeseník 5 12 5+ 6
7 Matouš Morávek HO Beskyd Karviná 5+ top 5 7
8 Gotze Daniel HK Gymnázium Orlová 5 top 2 8
9 Klučka Rostislav Zemědělka Šumperk 5 11+ 9
10 Chytil Tomáš HO Atlas Opava 4+ 11 10
11 Rutar Luboš HK Gymnázium Orlová 5 8 11
11 Černoch Adam HO Atlas Opava 5 8 11
   
  Juniorky 15-18 let kv.1 kv.2 fin. s.fin.  
1 Pierníková Anna HO Atlas Opava 10 9 4 1
   
  Junioři 15-18 let kv.1 kv.2 fin. s.fin.  
1 Závorka Prokop HO Atlas Opava top top top 1
2 Kolář Vladimír HO Atlas Opava 12+ 9+ 4 2
3 Kašpárek Dan HO Atlas Opava top 8 3 3
4 Rypl Jiří HO Atlas Opava 12 top 3 4
5 Nikolov Adam SVČ Rýmařov top top 2 5
 
 
   
   
 

Výsledky Ostrava 2018

 

Holky 7-10 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Anička Lichá 9 10 31 50/1 26 1
Andrea Maštalířová F-M 9 10 31 50/1 19+ 2
Viktorka Lesniaková Beskyd Karviná 9 10 31 50/1 15+ 3
Karolína Pavlová 9 10 31 50/1 8 4
Erika Bečáková F-M 9 7+ 31 47+/6 8 5
Rozárka Rybářová 8 6 31 45/7 7 6
Eva Řepková Korcle Ostrava 8 10 31 49/5 5 7
Eliška Kastnerová 6 5 14 25/8 2 8
Michaela Maštalířová F-M 4 2 7 13/9 2 9
Kluci 7-10 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Matouš Morávek Beskyd Karviná 9 10 31 50/1 26/1:45 1
Oliver Beer Korcle Ostrava 9 10 31 50/1 26/2:15 2
Daniel Götze Gym. Orlová 9 10 31 50/1 26/3:56 3
Váslav Šindel HO Baník Karviná 9 10 31 50/1 26/3:59 4
Jan Svrček Gym. Orlová 7 6 31 44/7 26/4:20 5
Tobias Neuwirth HK Frenštát 9 10 31 50/1 16/2:11 6
Albert Genda Korcle Ostrava 9 10 31 50/1 13/1:56 7
Ondřej Klimeš Korcle Ostrava 7+ 4 13 24+/10 9/3:25 8
Vojta Řepka Korcle Ostrava 8 8+ 14 30+/8 8+/4:30 9
Ondra Moravec 6 7+ 12 25+/9 4+/5:00 10
Dívky 11-14 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Amálie Zapletalová HKAO 6+ 6+ 21 34/3 26/2:19:09 1
Hana Hubáčová F-M 6+ 4 21 31+/6 26/1:32:10 2
Eva Svrčková Gym. Orlová 8 6 21 35/1 25+/3:05:70 3
Klaudie Škrobálková Korcle Ostrava 6+ 6 21 33+/4 25+/3:10:90 4
Amálie Andršová SVČ Rýmařov 8 6 21 35/1 24/1:56:71 5
Lilla Lojková 2 5 21 28/7 24 6
Bára Piechoviczová Korcle Ostrava 6+ 4+ 21 32/5 8+/1:30:29 7
Dorotka Rybářová 2+ 4 21 27+/8 4/0:47:08 8
Marie Janovská HKAO 2 4 21 43370 9
Kateřina Malá SVČ Rýmařov 2 4 21 43370 9
Anna Pierníková HKAO 1+ 4 21 26+/10 10
Máša Cisovská Korcle Ostrava 1+ 4 21 26+/10 10
Tereza Liszková Baník Karviná 1+ 3+ 21 26/12 12
Lucie Lazarčíková Gym. Orlová 2 4 13 13/13 13
Natálie Havlíková 2 3 13 18/14 14
Vladimíra Černínová SVČ Rýmařov 2 3+ 9 14+/15 15
Vendula Ambrožová SVČ Rýmařov 1+ 4 9 14+/15 15
Kluci 11-14 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Vojta Tomek Korcle Ostrava 8 8 21 37/1 26/1:30:31 1
Vojta Morávek Beskyd Karviná 8 6+ 21 35+/2 26/2:05:75 2
Josef Šindel Baník Karviná 8 6 21 35/3 26/2:00:43 3
Adam Nikolov SVČ Rymařov 8 5+ 21 34+/4 26/1:41:83 4
Filip Zlámal HC Ostrava 6 6 21 33/7 26/3:01:48 5
Marián Wantulok Beskyd Karviná 6+ 6+ 21 34/5 25+/1:50:98 6
Jan Síkora Gym. Orlová 6 4 21 31/8 12+/1:43:85 7
Marek Hladký SVČ Rymařov 8 4+ 21 33+/6 4+/00:18:90 8
Jan Neuwirth HK Frenštát 6 5+ 18+ 30/9 9
Matěj Fryblík SVČ Rymařov 6 4 18 28/10 10
Jan Marušák HKAO 5+ 3+ 13 22/11 11
Marek Klimeš Korcle Ostrava 5+ 3 9+ 18/12 12
Juniorky 15-18 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Kristína Heryanová F-M 2+ 1+ 26 30/1 10+ 1
Kamila Janošcová F-M 2 1+ 26 29+/2 10+ 2
Veronika Musálková F-M 2 1+ 25+ 29/3 5+ 3
Junioři 15-18 let
Jméno Oddíl Boulder 1 Boulder 2 obtížnost umístění po kvalifikaci finále celkové umístění
Adam Dokoupil F-M 2+ 7 9+ 35+/2 15+ 1
Prokop Závorka HKAO 4+ 7 11+ 37+/1 10+ 2
Marek Schwan HKAO 2 7 9 34+/5 10+ 3
Jonáš Koziorek F-M 2 7 9 33/6 7+ 4
Diviš Síkora HKAO 2 7 9 35/4 7 5
Vladimír Kolář HKAO 2+ 7 9+ 35+/2 5+ 6
12